Ako získať pôžičku cez internet?

Ako získať pôžičku cez internet?

Vybavovanie pôžičky v banke býva v mnohých prípadoch veľmi zdĺhavé. Ľudia musia prísť priamo na pobočku a čakať. Čakať v radoch, čakať na schválenie, čakať na posúdenie, rozhodnutie, proste čakať dlhšiu dobu, aby sa k nejakému výsledku dopracovali. Pôžičku však banky nemusia schváliť a tak v niektorých prípadoch je čakanie úplne zbytočné. Ak chcete dlhému čakaniu predísť, riešením sú pôžičky, ktoré môžete vybaviť cez internet.

 

Pôžičku cez internet je možné získať a vybaviť veľmi jednoducho. V prvom rade je potreba si zvoliť vhodného poskytovateľa pôžičky, napr. Ferratum. Na internete si vyhľadáte webovú stránku poskytovateľa a na stránke si vyhľadáte on-line formulár, ktorý vyplníte rýchlo a nezaberie vám veľa času. Výšku pôžičky si určujete sami, podobne aj dobu splatnosti. Nič si prepočítavať nemusíte. Sumu, ktorú budete musieť splatiť priamo na stránke uvidíte, pretože formulár k vami uvedenej sume automaticky pripočítava pevne stanovený úrok. Vo formulári budete musieť vyplniť vaše meno, adresu, telefónne číslo, bankový účet a e-mail. Potrebné je aj číslo občianskeho preukazu a rodné číslo. Nemusíte mať žiaden strach. Tieto informácie od vás žiadajú pre overenie veku a štátnej príslušnosti, čiže musíte byť občanom s trvalým pobytom na území Slovenskej republiky.

Výhodou Pôžičky123 je, že hneď po odoslaní formuláru budete informovaný o výsledku posúdenia vašej žiadosti. Žiadosť o pôžičku zvykne byť vybavená už do niekoľkých hodín. Výška pôžičky, o ktorú môžete požiadať sa pohybuje od 25 eur do 30 000 eur a jej splatnosť je väčšinou od 6 do 84 mesiacov.

Po vybavení pôžičky vám poskytovateľ pripraví zmluvu na podpis. Podpísať zmluvu môžete na pobočke alebo si ju môžete nechať zaslať do pár dní poštou. V niektorých prípadoch poskytovatelia posielajú svojich pracovníkov priamo k vám domov, aby ste zmluvu po kontrole potrebných dokumentov mohli podpísať. Následne už môžete očakávať, že vám peniaze zašlú na účet, prípadne požadovanú sumu dostanete na ruku v hotovosti. Niekedy vám peniaze po schválení môžu prísť na účet už do 30 minút od podania žiadosti. Niektoré spoločnosti vám zmluvu na podpis môžu poslať na e-mail, no podpísanú ju už osobne musíte na pobočku odniesť.

Pôžička cez internet je rýchla a jednoduchá a sumu, ktorú si chcete požičať si môžete sami zvoliť. Podobne si môžete vybrať aj termín, kedy pôžičku splatíte. Pôžičky cez internet sú bezúčelové a nemusíte mať ani ručiteľa. Kritéria pre vybavenie prísne nie sú a spoločnosti pôžičku poskytujú aj nezamestnaným, matkám na materskej dovolenke, dôchodcom, dokonca aj študentom. Pôžička cez internet je v dnešnej dobe veľmi obľúbená. Ak chcete mať pôžičku vybavenú rýchlo a bez čakania, zvoľte si túto možnosť.